• Telefon888-444-559
  • E-mailkontakt@wirtualne-tatry.pl

Sri Lanka - czy warto jechać? Za i przeciw

Sri Lanka nadal jest jeszcze pomijana przez polskich turystów a to oczywiście błąd. Niestety wycieczki z naszych biur podróży są drogie i to odstrasza wielu turystów. Sri Lanka to wyspa w kształcie łzy, która znajduje się na Oceanie Indyjskim blisko Półwyspu Indyjskiego.
Plaża
Skupimy się na tym czy warto tam się udać.

ZA: 1. Piękne plaże Dla fanów plażowania jest to miejsce doskonałe. Plaże są bardzo duże, nie ma tam tłumów a jednocześnie można liczyć na czystość. Często można wędrować wiele kilometrów po plaży i nikogo się tam nie spotka. Najmniej uczęszczane plaże położone są na północy. Tam będzie można poznać prawdziwą twarz tego kraju.

2. Ceny Jest to jeden z tańszych krajów w Azji, dlatego warto się tam wybrać.

3. Jedzenie Dla miłośników ostrych potraw będzie to raj na ziemi. Masa ostrych przypraw, gdzie króluje oczywiście ryż z curry w różnych formach.

4. Środki transportu Co do transportu to można się poczuć jakby w ramach powrotu do przeszłości, ponieważ transport nie jest tam szczególnie rozwinięty, ale może właśnie z tego powodu warto się tam wybrać, by zobaczyć jak wyjątkowo to wszystko będzie wyglądało.

5. Mieszkańcy Ludzie tam mieszkający to osoby niezwykłe, które najczęściej muszą trochę poczekać nim zaufają innym, którzy tam przebywają. Jeśli tam się znajdziemy to na pewno ważne będzie serdeczne podejście do mieszkańców, którzy odpowiedzą również miłym zachowaniem. Lepiej podróżować w grupie, będzie tam zdecydowanie bezpieczniej. na samodzielną podróż raczej nie powinniśmy się decydować.